چیدمان، ساختار فضا و نقش دیوارها و کاغذ دیواری سه بعدی در دکوراسیون داخلی

کاغذ دیواری سه بعدی

تعادل در چیدمان و دکوراسیون خود به تعادل فضا توجه داشته باشید در واقع تعادل به معنی تبعیت از یک نظم مشخص است نباید دکوراسیون شما بی نظم و آشفته به نظر برسد.
مثلا اگر به سبک های کلاسیک رنگ های طلایی ، مجسمه و مبلمان استیل علاقه مندید متعادل بودن فضا یعنی باید چیدمان شما به صورت متقارن باشد ، بهترین انخاب برای دیوارهای شما در این صورت پوسترهای دیواری با طرح گل و رنگ های طلایی است کاغذ دیواری های سفارشی سنتی نستعلیق نیز انتخاب خوبی برای شماست. در هر حال پوستر دیواری با رنگ های گرم بهترین انتخاب است.

هندسه فضا
به جز سلیقه شما توجه به شکل کلی خانه ، دفتر و محل کار شما در انتخاب سبک دکوراسیون می تواند دخیل باشد ، به عنوان مثال پوسترهای دیواری عمق دار مناسب برای فضاهای مستطیل شکل و باریک است ، زیرا با ایجاد خطای دید دلبازتر و بزرگتر از آنچه هست به نظر می رسد.
فضا های مربع شکل برای افراد تنوع طلب که از چیدمان همیشگی منزل خود خسته می شوند و مرتب وسایل را جابه جا می کنند ، بهترین هستند، می توانید هر سبکی که دوست دارید در این فضا داشته باشید ، انواع کاغذ دیواری سفارشی را با ابعاد دلخواه برای دیوار خود در این فضا می توانید به کار برید.
کاربری فضا
چنانچه خانه شما انقدر بزرگ هست که فضای نشیمن شما از فضای پذیرایی از مهمانان جداست ، می توانید در این فضا از کاغذ دیواری سه بعدی نقاشی با رنگ های کمی تیره تر ، یا حتی پوستر دیواری هایی با مناظر ، گل های طبیعی ، کوچه های قدیمی آن را تزئین نمایید .
برای اتاق خواب خود می توانید دیوارهای خصوصی خود را داشته باشید ، از میان آلبوم عکس خود عکس هایی که یادآور خاطرات شیرین شما ، سفرهای به یادماندنی شماست انخاب کرده و آنها را به ابعاد دیوار خود چاپ کنید ، داشتن یک دیوار سفارشی با کاغذ دیواری سه بعدی خاطره انگیز جذاب به نظر میرسد اینطور نیست؟
در فضاهای اداری برای اتاق انتظار و یا دیوار پشت سر منشی از طرح هایی خودمانی تر استفاده کنید تا فضا از یکنواختی و کسالت خارج شود ، پوستر دیواری با گل های ساده ، کاغذ دیواری های سفارشی با نقاشی هایی از مناظر دیدنی ، آبرنگی و ملیح انتخاب خوبی است ، که می توانید لوگو و نام اختصاصی کسب و کار خود را برای ما ارسال کنید تا در کنار پوستر دیواری سفارشی شما چاپ گردد.