آسمان مجازی را می توان یکی از جذاب ترین محصولات دکوراتیو معرفی کرد. تصور کنید بعد از گذراندن یک روز سخت به خانه بر می گردید و دوست دارید بر روی سقف منزل، تصویر زیبای آسمان را داشته باشید. مطمئنا زندگی تازه ای در روح شما دمیده می شود و باعث می شود که منزل شما به یک دکوراسیون شیک و مدرن تبدیل شود.(سقف آسمان) در واقع نوعی سقف کاذب برای منزل و یا محل کار شما می باشد که بدون هیچگونه تخریب و یا عملیات بنایی خاص بر روی سقف موجود شما نصب می گردد و حاوی تصاویری از محیط بیرون از جمله آسمان، درختان، گلها و … می باشد. انتخاب این تصاویر کاملا در اختیار شما بوده و با سلیقه شما طراحی و ساخته می شود تا محیطی آرام و دلنشین و به دور از دغدغه شهری فراهم آورد

تایل ها یکی از اصلی ترین مزیت هایی موجود در این سقف ها هستند. شما می توانید تصاویر بسیار زیاد و با کیفیتی را با یکدیگر ترکیب کنید و تعداد آن ها نیز بر اساس فضا و بودجه شما تعیین می شود. در حقیقت دکوراسیون های مدرن امروزی همگی از این تایل ها استفاده می کنند. Skyling به فضاها با ایجاد آسـمان مجازی روح می بخشد .فضاهایی مانند سالن های همایش، اتاق جلسات، اماکن پزشکی و درمانی، بیمارستان ها، رادیولوژی ها و اتاق های X-Ray، داروخانه ها، آزمایشگاه ها و همچنین آشپزخانه ها ، راهروها ، لابی ها و….

اگر به دنبال ایجاد یک دکوراسیون مدن در منزل یا محل کار خود هستید، پیشنهاد می کنیم جهت مشاهده نمونه محصولات و پروژه های انجام شده به وبسایت Skyling مراجعه فرمایید.