چسب های کاغذ دیواری مورد تایید دکورپرینت

کاغذ دیواری یا پوستر دیواری زمانی خودش را بر روی دیوار نشان می‌دهد که به درستی نصب شده باشد لذا استفاده از چسب های مرغوب و با کیفیت، تاثیر بسیار زیادی در نصب صحیح آن دارد.
امروزه چسب های گوناگونی با برندهای متفاوتی در بازار وجود دارند اما سوال اینجاست که آیا همه این چسب ها از کیفیت بالایی برخوردارند؟ و آیا در زمان نصب هر نوع کاغذ دیواری یا پوستر دیواری، می توان از این چسب ها استفاده کرد؟
مجموعه دکورپرینت تحقیقات زیادی را بر روی چسب های موجود در بازار انجام داده است و در نهایت به دو نوع چسب پودری و خمیری مطرح و با کیفیت در این خصوص دست پیدا کرده که به راحتی می توان هر نوع کاغذ دیواری یا پوستر دیواری با طرح های متنوع مانند کاغذ دیواری سه بعدی، کاغذ دیواری کودک و ... را نصب کرد.

چسب های پودری چیست و چه کاربردی دارد؟
چسب های پودری کاغذ دیواری بهترین نوع چسب، برای چسباندن کاغذ دیواری و پوستر دیواری می باشد، این چسب کاغذ دیواری مانند پودر است که باید مطابق با دستورالعمل موجود در بسته بندی چسب، آن را با آب ترکیب کنیم تا یک مایع غلیظ ژلاتینی مانند، ایجاد شود و سپس چسب را با کاغذ آغشته می‌کنیم و آن را به دیوار نصب می‌کنیم.
از جمله مزایای چسب های پودری پوفاس (Pufas) و بارتولاین(Bartoline) می توان به فرمولاسیون این چسب ها اشاره کرد که به گونه ای طراحی شده که با ترکیب با آب به غلظت مناسبی دست پیدا می کند و بدون هیچ گونه بو، دارای کاربرد فراوان برای انواع دیوارهای رنگ روغن، دیوارهای گچی و رنگ پلاستیک است.

چسب کاغذ دیواری پودری چسب کاغذ دیواری پودری

چسب های خمیری چیست و چه کاربردی دارد؟
چسب خمیری کاغذ دیواری مکمل چسب  پودری در نصب صحیح کاغذ دیواری و پوستر دیواری می باشند که برای چسباندن کاغذ در لبه قرنیزها، در کنار چارچوب درب ها و پنجره ها و مهم ترین بخش در نصب پوستر دیواری یعنی درزها مورد استفاده قرار می گیرند. متاسفانه بسیاری از نصاب ها برای زیر کار یا قسمت درزها از چسب چوب استفاده می کنند، همانطوری که از اسمش پیداست چسب چوب برای چوب باید استفاده شود. شاید بتوان کاغذ را با چسب چوب چسباند اما در آیند مشکلاتی را برای کاغذ و دیوار ایجاد می‌کند و باعث می شود که کاغذ شکننده شود و زمانی هم که بخواهیم کاغذ را از روی دیوار جدا کنیم به دیوار آسیب وارد شود.
اما اگر به جای چسب چوب از چسب خمیری استفاده کنیم. هم چسبندگی بیشتری نسبت به چسب چوب دارد و هم اینکه به دیوار و کاغذ آسیبی نمی‌رسد و به راحتی می‌تواند درز کاغذ دیواری یا پوستر دیواری را بچسبانید.
روش کار هم به این صورت می باشد که بعد از نصب لت ها بر روی دیوار و بعد از برش اورلپ (Overlap)، درزها را باز کرده با یک قلم موی باریک 2 سانتی ، دیوار پشت درز را به چسب خمیری آغشته کنید و سپس با کاردک نرم ، درزها را ببندید.
همچنین استفاده از چسب های نامرغوب و ترکیب آنها با چسب چوب برای چسباندن انواع کاغذ های دیواری و پوسترهای دیواری تحت هیچ شرایطی توصیه نمی شود زیرا کاغذ به درستی بر روی دیوار نصب نمی شود و اگر ترکیب چسب چوب و چسب نامرغوب بر روی کاغذ باقی بماند، احتمال آسیب رسیدن به آن وجود دارد.

چسب کاغذ دیواریچسب کاغذ دیواری 

چسب های کاغذ دیواری مورد تایید دکورپرینت برای نصب انواع پوستر دیواری و کاغذ دیواری در ایران فقط دو برندپوفاس (Pufas) محصول کشور آلمان و بارتولاین (Bartoline) محصول کشور انگلستان می باشند این چسب ها را در سرتاسر ایران می توانید با یک تماس تهیه فرمایید

چسب Pufas:تهرانچسب کاغذ دیواری
چسب پودری و خمیری (چسب خمیری پوفاس با نام چسب BW هم شناخته می شود)
شماره تماس :
22808234-22808294

 

چسب Bartoline :چسب کاغذ دیواری
چسب پودری و خمیری
 22808234-22808294

آدرس و شماره تلفن

آدرس : تهـران- فرمانیه - خیابان دیباجی شمالی - بن بست شهید دکتر شکری - پـلاک 3-زنـگ اول

021-22808234   و 22808294-021

021-22838857   و 22838858-021

به علت محدودیت های کرونایی یا شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

09034562133

09034562144

بازگشت به بالا

نماد ساماندهی

logo-samandehi

نماد اعتماد الکترونیکی

Copyright © 2012-2013 DecorPrint.ir All Rights Reserved
Powered by Talieh Advertising Club © 2013