کاغذ دیواری سفارشی ART-F9


انواع کاغذ دیواری های جدید با طرح های زیبایی و مد


جدیدترین ها در طرح های کاغذ دیواری

 • شما می توانید این مدل کاغذ دیواری را در انواع مزون های زنانه و یا سالن های آرایشی و زیبایی و بیشتر مکانی که با خانم ها سروکار دارند استفاده نمایید .
 • در این تصویر کاغذ دیواری  از 4 عکس چهره استفاده شده است که بیشتر ترکیب رنگ آن رنگ های گرم است . ترکیب عکس ها کنار هم زیبایی خیلی خاصی به این تصویر بخشیده است .
 • این کاغذ دیواری قابلیت چاپ تا حدودا عرض 400 سانتی متر را با کیفیت بالا دارا می باشد . شما می توانید متناسب با عرض دیوارتان کل تصویر یا قسمت هایی از آن را انتخاب نمایید.
 • شما میتوانید هرگونه سوال خود را با کارشناسان ما در میان گذاشته و بهترین ایده را برای دیوارتان اجرایی کنید - تماس با دکورپرینت
                                                             02122808234 
                                                             02122808234
 • همچنین با انتخاب این طرح کاغذ دیواری و با داشتن ابعاد دیوارتان و کلیک روی افزودن به سبد خرید می توانید به صورت آنلاین آن را خرید کنید :

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نظر خود را اضافه کنید.

0
 • هیچ نظری یافت نشد
Loading..

لطفا صبر کنید

در حال پردازش سفارش

شبکه های اجتماعی

آدرس و شماره تلفن

آدرس : تهــــــران - فرمانیه - خیابان دیباجی شمالی
بن بست شهید دکتر شـکری - پـلاک 3 - زنـــــگ اول

02122808234 - 02122808294 

 

بازگشت به بالا

کاغذ دیواری سه بعدی     کاغذ دیواری طرح باستانی     کاغذ دیواری طرح آسمان      کاغذ دیواری طرح تکنولوژی     کاغذ دیواری طرح سفر     کاغذ دیواری طرح شهر     کاغذ دیواری طرح نقشه     کاغذ دیواری پذیرایی    کاغذ دیواری طرح ورزشی     کاغذ دیواری طرح بازرگانی     

کاغذ دیواری طرح گل     کاغذ دیواری طرح چشم انداز     کاغذ دیواری طرح دریا و ساحل     کاغذ دیواری طرح حیوانات     کاغذ دیواری طرح سنگ      کاغذ دیواری طرح ایرانی     کاغذ دیواری طرح فشن     کاغذ دیواری طرح کلاسیک     کاغذ دیواری طرح گرافیتی     کاغذ دیواری طرح نقاشی

کاغذ دیواری اتاق کودک 

Copyright © 2012-2013 DecorPrint.ir All Rights Reserved
Powered by Talieh Advertising Club © 2013

تولید کننده انواع پوستر دیواری های سفارشی مناسب با طرح دلخواه شما به هر ابعادی

decorprint.ir
دکورپرینت ارائه دهنده انواع کاغذدیواری

کاغذدیواری

 1. ممكن است اين سوال وجود داشته باشد كه اگر انتخاب و نصب کاغذ دیواری سخت و پر از دردسر است، چرا بايد از آن استفاده كرد؟ چرا به جاي آن از رنگ‌آميزي براي ديوارها استفاده نكنيم؟ در جواب بايد بگوييم يكي از مهم‌ترين دلايل اين است كه طرح‌ها و رنگ‌هايي كه به وسيله کاغذدیواری مي‌توان روي ديوار به وجود آورد، در حقيقت با نقاشي ديوارها غيرممكن است
 2. رنگ‌آميزي ديوارها كاري بسيار عالي و ايده‌آل است، اما به شرطي كه تمايل به تك‌رنگ بودن ديوارها داشته باشيد يا بخواهيد از دو رنگ متفاوت با هم، اما ساده براي ديوار‌هاي مجاور استفاده كنيد. اما اگر تمايل داريد طرح و نقشي خاص را با جلوه‌اي جذاب و متمايز بر ديوار داشته باشيد يا منظره‌اي ديدني را روي ديوار خانه خود ايجاد كنيد، تنها راه، استفاده ازکاغذ دیواری است؛ زيرا در صورتي كه شما در زمينه هنر طراحي و نقاشي توانايي خوبي نداشته باشيد، ايجاد طرح و نقش زيبا روي ديوار، مطمئنا از توان شما خارج خواهد بود، بنابراين اينجاست كه کاغذ دیواری بهترين گزينه براي دكوراسيون است.
 3. کاغذ دیواری را مي‌توان به نحوه‌هاي مختلف روي ديوارهاي يك فضا نصب كرد. براي مثال مي‌توان تمام ديوارها را با يك مدل کاغذ دیواری پوشش داد يا براي برجسته كردن نقطه كانوني، تنها يك ديوار اتاق را کاغذ دیواری كرد؛ هم‌چنين مي‌توان براي هر ديوار، از کاغذ دیواری ‌ با طرح‌هاي متفاوت استفاده كرد. هم‌چنين مي‌توانيد تنها نيمه پاييني ديوار را كاغذ كنيد و نيمه فوقاني را با رنگي هماهنگ و مناسب رنگ‌آميزي كنيد؛ يا بالعكس، نيمه پاييني را با کاغذ دیواری طرح‌دار و نيمه فوقاني را با کاغذ دیواری ساده و با رنگي متناسب بپوشانيد.
 4. از طرف ديگر؛ در جاهايي كه رنگ‌آميزي ديوارها نمي‌تواند جلوه مطلوب و مورد نظر شما را به وجود آورد، مي‌توان از کاغذ دیواری استفاده كرد. براي مثال، اگر ديوارهاي خانه شما فرمي نازيبا و بد دارند مي‌توان ازکاغذ دیواری براي پوشاندن عيوب ديوار بهره گرفت. همچنين ديوارهاي پوشيده شده با کاغذ دیواری‌هاي مرغوب خيلي سريع‌تر و آسان‌تر از ديوارهاي رنگ شده تميز مي‌شوند. بنابراين مدل کاغذ دیواری براي فضاهايي كه ديوارهايش زود به زود نياز به تميز كردن دارند، مانند آشپزخانه يا اتاق كودك، گزينه مناسب‌تري است.

نحوه انتخاب صحيح کاغذ دیواری

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا