SkyLight

امروزه با اختراع لامپهای LED نورپردازیهایی در سطح جهان انجام می گردد که نظیرش در طول تاریخ بی سابقه بوده است. لامپهای LED به جهت مصرف برق کمتر و پخش نور بهتر در سقفهای کاذب (skyling سقف آسمان) بهترین نوع روشنایی تلقی می شوند و بیشترین کنتراست را به تصویر می دهند..

( Skyling سقف آسمان) توانسته با تجربه مهندسین برق و روشنایی بلوکهای LED مخصوص سقف کاذب تصویردار را به مرحله تولید رسانده و با گارانتی یکساله آن را عرضه کند.
لامپهای LED حتی در شرایط آرمانی(یعنی شرایطی که فاصله کافی برای استفاده از لامپهای فلورسنت وجود دارد و تعداد آن نیز کافی می باشد )نسبت به لامپهای فلورسنت حداقل به میزان 15 درصد کارایی بهتری دارند و پخش نور بهتری از خود نشان می دهند.

Skyling اولین و تنها تولید کننده لامپهای LED مخصوص آسمان مجازی با برد مدار چاپی در ایران.

استفاده از لامپهای LED در هر صورت پیشنهاد می گردند چرا که روشنایی یکنواخت و خیره کننده تصویر احساس بی نظیری به بیننده می دهد همچنین مزیتهای دیگری نیز دارد که از آن جمله می توان به اجرای نزدیکتر سقف کاذب به سقف اصلی (زیر 15 سانتی متر و بیشتر از 7.5 سانتی متر) و همچنین مصرف انرژی کمتر و طول عمر بیشتر اشاره کرد.

از دیگر مشخصات این لامپهای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

- طراحی مدار چاپی توسط مهندسین کارآزموده برای جلوگیری از هر گونه سوختگی احتمالی در مدار به شکلی که در صورت سوختن لامپها کل مدار دچار مشکل نشود.

- اجرای مدار چاپی و نصب و مونتاژ لامپهای LED توسط ماشین آلات اتوماتیک بر روی بردهای الکتریکی

- استفاده از لامپهای LED سه لامپی جهت نوردهی بهتر و پخش نور با زاویه های بالا و جلوگیری از سوختن لامپ همچنین افزایش طول عمر لامپها

- استفاده از لامپهای LED با کیفیت بالا و عمر بالا و مقاومت در برابر نوسانات برق و مقاومت در برابر حرارت ساطع شده از لامپها بدون نیاز به سینک حرارتی فلزی

- محاسبه دقیق میزان لوکس نوری برای ایجاد بیشترین کنتراست در تصویر توسط دستگاههای دقیق

برای اطلاعات بیشتر با مهندسین Skyling تماس بگیرید .

skylightUntitled 2

سقف کاذب | روشنایی سقف کاذب | LED | لامپ سقف کاذب | سقف کاذب تصویردار | سقف کاذب | آرمسترانگ | کناف | سقف آسمان | skyling

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

شبکه های اجتماعی

آدرس و شماره تلفن

آدرس : تهــــــران - فرمانیه - خیابان دیباجی شمالی
بن بست شهید دکتر شـکری - پـلاک 3 - زنـــــگ اول

02122808234 - 02122808294 

 

بازگشت به بالا

Copyright © 2012-2013 DecorPrint.ir All Rights Reserved
Powered by Talieh Advertising Club © 2013

تولید کننده انواع پوستر دیواری های سفارشی مناسب با طرح دلخواه شما به هر ابعادی

decorprint.ir
دکورپرینت ارائه دهنده انواع کاغذدیواری

کاغذدیواری

  1. ممكن است اين سوال وجود داشته باشد كه اگر انتخاب و نصب کاغذ دیواری سخت و پر از دردسر است، چرا بايد از آن استفاده كرد؟ چرا به جاي آن از رنگ‌آميزي براي ديوارها استفاده نكنيم؟ در جواب بايد بگوييم يكي از مهم‌ترين دلايل اين است كه طرح‌ها و رنگ‌هايي كه به وسيله کاغذدیواری مي‌توان روي ديوار به وجود آورد، در حقيقت با نقاشي ديوارها غيرممكن است
  2. رنگ‌آميزي ديوارها كاري بسيار عالي و ايده‌آل است، اما به شرطي كه تمايل به تك‌رنگ بودن ديوارها داشته باشيد يا بخواهيد از دو رنگ متفاوت با هم، اما ساده براي ديوار‌هاي مجاور استفاده كنيد. اما اگر تمايل داريد طرح و نقشي خاص را با جلوه‌اي جذاب و متمايز بر ديوار داشته باشيد يا منظره‌اي ديدني را روي ديوار خانه خود ايجاد كنيد، تنها راه، استفاده ازکاغذ دیواری است؛ زيرا در صورتي كه شما در زمينه هنر طراحي و نقاشي توانايي خوبي نداشته باشيد، ايجاد طرح و نقش زيبا روي ديوار، مطمئنا از توان شما خارج خواهد بود، بنابراين اينجاست كه کاغذ دیواری بهترين گزينه براي دكوراسيون است.
  3. کاغذ دیواری را مي‌توان به نحوه‌هاي مختلف روي ديوارهاي يك فضا نصب كرد. براي مثال مي‌توان تمام ديوارها را با يك مدل کاغذ دیواری پوشش داد يا براي برجسته كردن نقطه كانوني، تنها يك ديوار اتاق را کاغذ دیواری كرد؛ هم‌چنين مي‌توان براي هر ديوار، از کاغذ دیواری ‌ با طرح‌هاي متفاوت استفاده كرد. هم‌چنين مي‌توانيد تنها نيمه پاييني ديوار را كاغذ كنيد و نيمه فوقاني را با رنگي هماهنگ و مناسب رنگ‌آميزي كنيد؛ يا بالعكس، نيمه پاييني را با کاغذ دیواری طرح‌دار و نيمه فوقاني را با کاغذ دیواری ساده و با رنگي متناسب بپوشانيد.
  4. از طرف ديگر؛ در جاهايي كه رنگ‌آميزي ديوارها نمي‌تواند جلوه مطلوب و مورد نظر شما را به وجود آورد، مي‌توان از کاغذ دیواری استفاده كرد. براي مثال، اگر ديوارهاي خانه شما فرمي نازيبا و بد دارند مي‌توان ازکاغذ دیواری براي پوشاندن عيوب ديوار بهره گرفت. همچنين ديوارهاي پوشيده شده با کاغذ دیواری‌هاي مرغوب خيلي سريع‌تر و آسان‌تر از ديوارهاي رنگ شده تميز مي‌شوند. بنابراين مدل کاغذ دیواری براي فضاهايي كه ديوارهايش زود به زود نياز به تميز كردن دارند، مانند آشپزخانه يا اتاق كودك، گزينه مناسب‌تري است.

نحوه انتخاب صحيح پوستر دیواری

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا