معرفی محصولات دکورپرینت:

پوستر دیواریروژانو و پوستر دیواری iwp

پوستر دیواری دکورپرینت در حال حاضر با نامهای تجاری IWP و ROJANO به بازار عرضه میشوند. این پوستر روژانو و پوستر IWP بر روی کاغذ دیواری با قابلیت چاپ پرینت میشوند

جنس کاغذهای دیواری به 3 گروه تقسیم شده اند :

گروه 1:جنس کاغذ دیواری این گروه شامل کتان و فیبرو میباشد.

کتان : بافت این کاغذ دیواری تقریبا شبیه به کنواس یا همان بوم نقاشی میباشد ولی با دانه های درشت تر که قالبا برای طرح های شبیه به نقاشی ( طراحی ) یا کارهای آبرنگی توصیه میشود و به دلیل شباهت به بوم نقاشی ، برای بیننده تصور یک نقاشی را که با دست کشیده شده را القا میکند و زیبایی بیشتری به خروجی کار میبخشد، شایان ذکر است که این کاغذ برای طرح های دیگر هم مناسب و زیباست و این فقط یک پیشنهاد از دکورپرینت میباشد. کاغذ کتان همانند تمامی کاغذدیواری ها با ابر و آب یعنی ابر نمدار قابل شستشو است. کاغذ کتان قابلیت نصب بسیار راحتی را دارد.

گرماژ : 240 گرم

تصویر پیشنهادی برای چاپ : تصاویر نقاشی و آبرنگی

قابلیت شستشو : ابر و آب

مدت زمان تحویل : 3روز

نحوه نصب : همانند تمامی کاغذدیواری ها

گارانتی :  دارد

فیبرو : بافت آن تقریبا نیمه مات است . بافت بسیار زیبا ، نصب بسیار راحت ، گرماژ بالای کاغذ و مقاومت بالا در مقابل شرایط محیطی این کاغذ را جزء حرفه ای ترین کاغذ های موجود در بازار قرار داده است بصورتیکه حتی با پاک کننده های شیمیایی کاملا قابل شستشو میباشد.

گرماژ : 240 گرم

تصویر پیشنهادی برای چاپ : تصاویر نقاشی و آبرنگی

قابلیت شستشو : ابر و آب ، مواد شوینده

مدت زمان : تحویل 3روز

نحوه نصب : همانند تمامی کاغذدیواریها

گارانتی : دارد

گروه 2: جنس کاغذهای دیواری این گروه شامل چرم گلاسه ( نیمه براق) و نیمه مات میباشد

چرم گلاسه یا همان چرم نیمه براق : چاپ تمامی تصاویر بر روی این کاغذ بسیار زیبا و مورد پسند است. متقاضیان عزیز برای تحویل این کار 4 روز کاری را میبایست صبر نمایند ، چون رنگ روی این کاغذ یک روز دیر تر خشک میشود. این کاغد قابلیت شستشو با ابرنم دار را دارا میباشد و نصب آن به راحتی انجام میشود.

گرماژ : 220 گرم

تصویر پیشنهادی برای چاپ : تمام تصاویر

قابلیت شستشو : ابر و آب

مدت زمان تحویل : 4 روز

نحوه نصب : همانند تمامی کاغذدیواریها

گارانتی : دارد

چرم نیمه مات چاپ تمامی تصاویر بر روی این کاغذ بسیار زیبا و مورد پسند است. قابل شستشو با ابر نم دار و نصب راحت را دارد و برای طرح هایی که تم تیره دارند بسیار زیبا و توسیه مشود، بافت بسیار بسیار زیبایی را دارد و قابلیت نصب آسان از قابلیتهای این کاغذ میباشد تحویل 4 روزه است

گرماژ: 220 گرم

تصویر پیشنهادی برای چاپ : تمام تصاویر

قابلیت شستشو : ابر و آب

مدت زمان تحویل : 4 روز

نحوه نصب : همانند تمامی کاغذدیواریها

گارانتی : دارد

گروه3: جنس کاغذهای دیواری این گروه شامل پاستل و سندی و پوشالی و لایت فیبرو میباشد

پاستل : تقریبا بافت آن شبیه به چرم است ولی کمی بازتر، این کاغذ قابل شستشو با ابرنم دار میباشد و نیمه براق است. تمامی طرح ها روی این کاغذ زیبا میشوند و محدودیتی در نوع تصویر ندارد. نکته مهم درباره این کاغذ نحوه نصب آن است که نیاز به مطالعه نحوه نصب و همچنین نصاب حرفه ای و متخصص در زمینه پوستر را دارد . پیشنهاد میشود قیل از نصب این کاغذ با متخصصان دکور پرینت حتما مشورت کنید تا آموزشهای لازم را ببینید .

گرماژ : 180 گرم

تصویر پیشنهادی برای چاپ : تمام تصاویر

قابلیت شستشو : ابر و آب

مدت زمان تحویل : 4 روز

نحوه نصب : میبایست بروشور نحوه نصب مطالعه شود

گارانتی : شامل نصب نامناسب نمیشود

سندی : بافت دانه دانه های ریز و شنی مانند بسیار زیبایی دارد و تصویر چاپ شده کاملا شارپ و شفاف است برای تمامی طرح ها توصیه میشود وتمامی توضیحات درباره کاغذ پاستل برای این کاغذ دیواری هم صادق میباشد.

گرماژ: 180 گرم

تصویر پیشنهادی برای چاپ : تمام تصاویر

قابلیت شستشو : ابر و آب

مدت زمان تحویل : 4 روز

نحوه نصب : میبایست بروشور نحوه نصب مطالعه شود

گارانتی : شامل نصب نا مناسب نمیشود

لایت فیبرو : بافت فیبری شکل بسیار زیبایی دارد ( تقریبا شبیه به دیوار کاه گل ) و تصویر چاپ شده کاملا شارپ و شفاف است برای تمامی طرح ها توصیه میشود و تمامی توضیحات درباره کاغذ پاستل برای این کاغذ هم صادق میباشد.

گرماژ : 180 گرم

تصویر پیشنهادی برای چاپ : تمام تصاویر

قابلیت شستشو : ابر و آب

مدت زمان تحویل :  4 روز

نحوه نصب : میبایست بروشور نحوه نصب مطالعه شود

گارانتی : شامل نصب نامناسب نمیشود

توجه :

جهت نصب پوستر دیواری روژانو و پوستر دیواری IWP حتما بروشور راهنما را مطالعه کنید.

نصاب های عزیز به هیچ عنوان نباید دستمال چسبی خود را روی کاغذ بکشند و باید به آرامی و با دستمال کاملا تمیز اقدام به این کار کنند.

هر قواره یا لت دارای یک خط طولی قرمز به نام خط تراز در سمت راست تصویر میباشند و یک خط کوچک به شکل فلش قرمز که خط نشان هم پوشانی یا همان اورلپ میباشد که نصاب های محترم باید به ان توجه کرده و از طریق نقشه ای که برای آن طرح ارسال شده و برگه آموزش نحوه نصب اقدام به نصب آن نمایند. (همچنین از طریق فیلم آموزشی)

حلال چسب کاغذ دیواری آب بوده و مشتریان محترم باید بدانند منظور از قابل شستشو بودن شستشو با دستمال نم دار یا ابر نمدار است و از شستن با آب زیاد خودداری شود همچنین در کشیدن دست با فشار بر روی کاغذ و مخدوش کردن کاغذ و رنگ با ابزار برش ( کاتر و خطکش فلزی ) هنگام نصب دقت کنید

شرکت دکور پرینت قابلیت چاپ طرح های سفارشی خود مشتری را دارا میباشد و حتی عکس های آتلیه ای مشتریها ( نکته مهم آن این است که طرح های سفارشی باید از کیفیت بالایی برخوردار بوده یعنی حداقل DPI-100 را در ابعاد واقعی دارا باشند)

شایان ذکر است طرح ها و عکس هایی که رنگ غالب مشکی دارند یا عکس های آتلیه ای که بکگراند یا همان زمینه .

هر تصویری تا ابعاد مشخص قابلیت بزرگنمایی دارد و بیشتر از حد تعیین شده باعث افت کیفیت عکس میشود.

بعضی از طرح ها بصورت افقی هستند و مشتریان محترم باید مراقب باشند تا سفارش آنها را روی ابعاد عمودی نگیرند چون ممکن است عکس ناقص شود و ممکن است مقدار زیادی از طرح بریده ( کراپ ) شود و همینطور برعکس طرح های عمودی نباید در ابعاد افقی سفارش داده شوند.

انواع پوستر دیواری دکورپرینت:

اضافه کردن نظر

کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

تصاویر پرفروش

پوستر دیواری |پوستر دیواری سه بعدی |کاغذ دیواری سه بعدیپوستر دیواری |پوستر دیواری سه بعدی گل|کاغذ دیواری سه بعدیپوستر دیواری |پوستر دیواری سه بعدی گل|کاغذ دیواری سه بعدی

پوستر دیواری |پوستر دیواری سه بعدی |کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل |کاغذ دیواری سه بعدیپوستر دیواری |پوستر دیواری سه بعدی گل|کاغذ دیواری سه بعدی منظره|کاغذ دیواری سه بعدیپوستر دیواری |پوستر دیواری سه بعدی گل|کاغذ دیواری سه بعدی

آدرس و شماره تلفن

آدرس : تهـران- فرمانیه - خیابان دیباجی شمالی - بن بست شهید دکتر شکری - پـلاک 3-زنـگ اول

02122808234 - 02122808294 

 

بازگشت به بالا

نماد اعتماد الکترونیکی

Copyright © 2012-2013 DecorPrint.ir All Rights Reserved
Powered by Talieh Advertising Club © 2013

تولید کننده انواع پوستر دیواری های سفارشی مناسب با طرح دلخواه شما به هر ابعادی

decorprint.ir

دکورپرینت ارائه دهنده انواع کاغذدیواری

کاغذدیواری

  1. ممكن است اين سوال وجود داشته باشد كه اگر انتخاب و نصب کاغذ دیواری سخت و پر از دردسر است، چرا بايد از آن استفاده كرد؟ چرا به جاي آن از رنگ‌آميزي براي ديوارها استفاده نكنيم؟ در جواب بايد بگوييم يكي از مهم‌ترين دلايل اين است كه طرح‌ها و رنگ‌هايي كه به وسيله کاغذدیواری مي‌توان روي ديوار به وجود آورد، در حقيقت با نقاشي ديوارها غيرممكن است
  2. رنگ‌آميزي ديوارها كاري بسيار عالي و ايده‌آل است، اما به شرطي كه تمايل به تك‌رنگ بودن ديوارها داشته باشيد يا بخواهيد از دو رنگ متفاوت با هم، اما ساده براي ديوار‌هاي مجاور استفاده كنيد. اما اگر تمايل داريد طرح و نقشي خاص را با جلوه‌اي جذاب و متمايز بر ديوار داشته باشيد يا منظره‌اي ديدني را روي ديوار خانه خود ايجاد كنيد، تنها راه، استفاده ازکاغذ دیواری است؛ زيرا در صورتي كه شما در زمينه هنر طراحي و نقاشي توانايي خوبي نداشته باشيد، ايجاد طرح و نقش زيبا روي ديوار، مطمئنا از توان شما خارج خواهد بود، بنابراين اينجاست كه کاغذ دیواری بهترين گزينه براي دكوراسيون است.
  3. کاغذ دیواری را مي‌توان به نحوه‌هاي مختلف روي ديوارهاي يك فضا نصب كرد. براي مثال مي‌توان تمام ديوارها را با يك مدل کاغذ دیواری پوشش داد يا براي برجسته كردن نقطه كانوني، تنها يك ديوار اتاق را کاغذ دیواری كرد؛ هم‌چنين مي‌توان براي هر ديوار، از کاغذ دیواری ‌ با طرح‌هاي متفاوت استفاده كرد. هم‌چنين مي‌توانيد تنها نيمه پاييني ديوار را كاغذ كنيد و نيمه فوقاني را با رنگي هماهنگ و مناسب رنگ‌آميزي كنيد؛ يا بالعكس، نيمه پاييني را با کاغذ دیواری طرح‌دار و نيمه فوقاني را با کاغذ دیواری ساده و با رنگي متناسب بپوشانيد.
  4. از طرف ديگر؛ در جاهايي كه رنگ‌آميزي ديوارها نمي‌تواند جلوه مطلوب و مورد نظر شما را به وجود آورد، مي‌توان از کاغذ دیواری استفاده كرد. براي مثال، اگر ديوارهاي خانه شما فرمي نازيبا و بد دارند مي‌توان ازکاغذ دیواری براي پوشاندن عيوب ديوار بهره گرفت. همچنين ديوارهاي پوشيده شده با کاغذ دیواری‌هاي مرغوب خيلي سريع‌تر و آسان‌تر از ديوارهاي رنگ شده تميز مي‌شوند. بنابراين مدل کاغذ دیواری براي فضاهايي كه ديوارهايش زود به زود نياز به تميز كردن دارند، مانند آشپزخانه يا اتاق كودك، گزينه مناسب‌تري است.

نحوه انتخاب صحيح پوستر دیواری

تک وب دیزاین-قالب فارسی جوملا